« Wróć

O NAS


 

Witamy w miejscu stworzonym z myślą o wyjątkowych potrzebach kobiet i mężczyzn. Nasze Centrum Zdrowia i Urody stworzyliśmy dla Państwa proponując szeroką gamę zabiegów fizjoterapeutycznych oraz SPA wykonywanych na najwyższym poziomie. Gwarantujemy relaks i odpoczynek, regenerację i odnowę organizmu oraz poprawę zdrowia i wyglądu.
Komfortowo wyposażone gabinety, niezwykła atmosfera, troskliwa opieka oraz wysoki profesjonalizm personelu zapewnią Państwu idealne warunki do dbania o zdrowie, ciało oraz przywrócą harmonię zmysłom.

W dziale Rehabilitacja łączymy najnowocześniejsze osiągnięcia medycyny i kosmetyki, co sprawia, że oferowane przez nas zabiegi spełniają oczekiwania najbardziej wymagających klientów. Podczas zabiegów wykorzystujemy produkty znanej marki AA PRESTIGE Institute. To ekskluzywne, zaawansowane technologicznie linie kosmetyków do pielęgnacji twarzy i ciała, dostosowane do indywidualnych potrzeb skóry, w zależności od jej kondycji i wieku, by zachować jak najdłużej jej młodość i blask. To profesjonalny program pielęgnacji skóry, który łączy w sobie skuteczność a także wysokie bezpieczeństwo ich stosowania.
W trosce o piękny wygląd i dobre samopoczucie naszych Gości starannie dobieramy zabiegi, a przytulne wnętrza i atmosfera pełna zaufania stanowią doskonałe warunki dla ukojenia zmysłów i relaksu.
Niezapomnianych chwil dostarczą orientalne, aromatyczne masaże, egzotyczne rytuały oraz zabiegi upiększające i odmładzające.