Siłownia i Fitness

 

Chcesz zdrowo i aktywnie spędzić wolny czas? Zapraszamy do klubu AQUATICA Fitness. To miejsce stworzone z myślą o Tobie.

- Naszym priorytetem jest wysoki standard usług, zadowolenie klientów, a także tworzenie przyjaznej atmosfery. Różne badania pokazują, że ponad połowa Polaków ma problemy z utrzymaniem odpowiedniej wagi. Z kolei co trzeci z nas deklaruje chęć do regularnego ćwiczenia. Półgodzinny trucht na bieżni albo dziesięciokilometrowa przejażdżka na stacjonarnym rowerku to także sposób na ukojenie zmęczenia codzienną pracą – podkreśla Katarzyna Pyjecka, specjalista ds. sportowo – rekreacyjnych w kaliskim aquaparku.

- Jeżeli chcesz spalić kalorie, odreagować stres oraz poprawić swoją kondycję na zajęciach fitness – zapraszamy do AQUATICA Fitness – zachęca.

 

 

 

 

Przy zakupie pierwszego karnetu pobierana jest jednorazowa opłata za karnet, która wynosi 20 zł. Jednorazowe wejście do klubu Aquatica Fitness wynosi 20 zł.

 

Niekwestionowana królowa polskich kajakarek. Wychowanka i zawodniczka KTW Kalisz, olimpijka, multimedalistka mistrzostw Europy. Kaliszanka, która swoją karierę rozpoczynała w 1996 roku na Prośnie, jest obecnie najlepszą polską kajakarką, o której głośno mówi się w Europie i na świecie. Twarz klubu AQUATICA Fitness. MARTA WALCZYKIEWICZ doceniła profesjonalne przygotowanie klubu.  Wizyty w naszej siłowni i fitnessie na stałe wpisała do kalendarze treningów. Jeśli chcesz spotkać się z najlepszą polską kajakarką to tylko w naszym klubie.

 

Share on Facebook