O nas

 

 Chcesz zdrowo i aktywnie spędzić wolny czas? Zapraszamy do naszego Klubu Fitness. To miejsce stworzone z myślą o Tobie.

Nowoczesna Sala Fitness, największa Sala Treningu Funkcjonalnego z gumami TRX, Ścianka Wspinaczkowa, Sala Rowerowa, Sala Wolnych Ciężarów z jedym w Kaliszu HAMMER STRENGTH oraz Sala Cardio z wielofunkcyjnym sprzętem renomowanej firmy LIFE FITNESS.

Zapraszają:

 

Katarzyna Pyjecka Katarzyna Pyjecka MANAGER KLUBU / INSTRUKTOR FITNESS / AQUA AEROBIK / INSTRUKTOR TAŃCA

Manager Klubu Fitness. Studiowała na kierunku Wychowanie Fizyczne Organizacja i Zarządzanie Sportem na AWF w Poznaniu. Ukończyła wiele szkoleń o tematyce manadżerskiej m in. Manadżer Klubu Fitness w szkole Life Fitness Academy.  Instruktor Fitness, Aqua Aerobiku oraz tańca towarzyskiego  „B”  klasowej kategorii w tańcach Latynoamerykańskich. Wieloletnia zawodowa tancerka w Klubie Tańca Towarzyskiego BOTAGOGOS oraz Centrum Tańca WYPAYCH w Kaliszu. W swojej długoletniej karierze tanecznej posiada osiągnięcia na Turniejach Ogólnopolskich, a także Międzynarodowych. Od kilku lat prowadzi zajęcia taneczne z dziećmi, młodzieżą ,nowożeńcami, a także rytmikę z przedszkolakami. Kasia zaprasza na zajęcia Multi Modelling oraz Aqua Aerobik.

Agata Zając Agata Zając INSTRUKTOR FITNESS / TRENER PERSONALNY

Absolwentka AWF w Poznaniu. Nauczyciel wychowania fizycznego, instruktor fitness, aqua fitness, trener personalny oraz instruktor pływania. Uwielbia sport pod każdą postacią, ale jej największą miłością i pasją jest fitness, którym zajmuje się od 2009 r. Prowadzi swojego bloga o zdrowym i aktywnym stylu życia. Doświadczenie, które zdobyła pracując jako instruktor wykorzystuje do prowadzenia zajęć takich jak ABT, TBC, Lift it, Multi Modelling, Interwał + BOSU, HIIT, Aerobox ,Stretching.
"Uwielbiam fitness za to jak kształtuje ciało, ale przede wszystkim za pozytywną energię, której za każdym razem dostarcza. W życiu i na zajęciach wyznaję zasadę: "Jeśli nie zawodzisz to znaczy, że nie starasz się wystarczająco mocno".

Marcin Gryczka Marcin Gryczka INSTRUKTOR FITNESS / KULTURYSTYKI / TRENER PERSONALNY

Absolwent AWF w Poznaniu, specjalizacja trenerska. Trener gimnastyki sportowej II klasy. Wieloletnie doświadczenie  instruktorskie i jako trener personalny. Masażysta. "Zapraszam na zajęcia ABT, TBC, MEGA FORMA+TRX, TRENING CROSS+TRX, a także na trening personalny.

 

Przemysław Świerczak Przemysław Świerczak INSTRUKTOR FITNESS / KULTURYSTYKI / TRENER PERSONALNY

Absolwent AWF w Poznaniu, specjalizacja trenerska. Trener gimnastyki sportowej II klasy. Instruktor: kulturystyki, pływania, narciarstwa i kajakarstwa. Nauczyciel  akademicki z wieloletnim  doświadczeniem zawodowym w  obszarze kultury fizycznej. Przemek zaprasza na zajęcia TRENING CROSS+TRX, MEGA FORMA+TRX, TRENING NARCIARSKO SNOWBOARDOWY(zimą) oraz trening personalny. Nadzoruje ćwiczenia na siłowni, służy radą oraz daje wskazówki dla efektywnego treningu.

Ewa Helman Ewa Helman INSTRUKTOR FITNESS / INSTRUKTOR PILATES / INSTRUKTOR INDOOR CYCLING

Absolwentka AWF w Poznaniu specjalność nauczycielska oraz Instytut Wychowania Fizycznego w Koninie specjalność gimnastyka korekcyjna. Ewa prowadzi zajecia z Aeroboxu, Fit Ball, PUMP, Pilates oraz zajęcia rowerowe INDOOR CYCLIG. Zapraszam na wyjątkowe zajęcia fitness oraz indoor cycling, które dzięki swojej zmiennej intensywności wzmocnią umysł i ciało!! Przełamujcie swoje słabości wspólnie ze mną.

Zadbajcie wreszcie o własne kręgosłupy na zajęciach FIT BALL i PILATES!!! Wzmocnimy całe ciało, ze szczególnym uwzględnieniem mięśni brzucha i grzbietu. Zapraszam na zajęcia Pilates Klasyczny, Pilates Ring, Pilates Equipments  poczujecie mięśnie, o których nie wiedzieliście , że istnieją. Gwarantuje dobrą zabawę!!

Maja Ignaszak Maja Ignaszak INSTRUKTOR FITNESS / INSTRUKTOR ZUMBY

 Dyplomowany instruktor tańca nowoczesnego i dance aerobik. Wieloletni instruktor fitness oraz instruktor ZUMBY. Nauczyciel w szkole podstawowej i wykładowca na kierunku fitness w szkole policealnej. Maja zaprasza na energetyzujące zajęcia ZUMBY.

Małgorzata Antczak Małgorzata Antczak INSTRUKTOR FITNESS / INSTRUKTOR TAŃCA / FIZJOTERAPEUTA

Magister fizjoterapii, instruktorka fitness, animatorka kultury ze specjalnością taniec współczesny. W swoim dorobku posiada wiele szkoleń i uprawnień m.in. : Ballet Technique, Fit Ball, FTM, TBC, ABT, Hi/Lo Combo, Zdrowy Kręgosłup, Stretching. Akredytowana instruktorka tańca Łódzkiej szkoły Lilla House. Choreograf zespołów tanecznych „CDN…” które odnoszą sukcesy nie tylko na szczeblu lokalnym ale i ogólnopolskim. Od niedawna wykładowca w szkole policealnej na kierunku Instruktor Fitness. 

Z sukcesem połączyła miłość do tańca, muzyki, aktywnego trybu życia z pracą zawodową. Gosia zaprasza na zajęcia Zdrowy Kręgosłup.

Małgorzata Romańczyk Małgorzata Romańczyk INSTRUKTOR JOGI

Joga wplotła się w jej życie łącząc ćwiczenia, ciało i umysł w nowy styl życia. Od kilku lat zdobytą wiedzę podczas kursów i seminariów przekazuje innym, ucząc wszystkich chętnych, którzy chcą poznać ten ciekawy system uzyskania harmonii organizmu. Joga traktuje człowieka jako całość nie dzieląc go na poszczególne elementy, jak: ciało, umysł czy dech. Gosia zaprasza na zajęcia Joga oraz Joga dla początkujących.

Anna Szwarc Anna Szwarc INSTRUKTOR / FIZJOTERAPEUTA

.

Tomasz Irzykowski Tomasz Irzykowski INSTRUKTOR
Gabriela Pilch Gabriela Pilch INSTRUKTOR / FIZJOTERAPEUTA

.

Martyna Buchnajzer Martyna Buchnajzer INSTRUKTOR