O nas

 Od 28.12.2020 r. Klub Fitness NIECZYNNY do odwołania.

Chcesz zdrowo i aktywnie spędzić wolny czas? Zapraszamy do naszego Klubu Fitness. To miejsce stworzone z myślą o Tobie.

Nowoczesna Sala Fitness, największa Sala Treningu Funkcjonalnego z gumami TRX, Ścianka Wspinaczkowa, Sala Rowerowa, Sala Wolnych Ciężarów z jedym w Kaliszu HAMMER STRENGTH oraz Sala Cardio z wielofunkcyjnym sprzętem renomowanej firmy LIFE FITNESS.

Zapraszają:

 

Katarzyna Pyjecka Katarzyna Pyjecka MANAGER KLUBU / INSTRUKTOR FITNESS / AQUA AEROBIK / INSTRUKTOR TAŃCA / TRENER PERSONALNY

Manager Klubu Fitness. Studiowała na kierunku Wychowanie Fizyczne Organizacja i Zarządzanie Sportem na AWF w Poznaniu. Ukończyła wiele szkoleń o tematyce manadżerskiej m in. Manadżer Klubu Fitness w szkole Life Fitness Academy.  Trener Personalny, Instruktor Fitness, Aqua Aerobiku oraz Tańca Towarzyskiego  „B”  klasowej kategorii w tańcach Latynoamerykańskich. Wieloletnia zawodowa tancerka w Klubie Tańca Towarzyskiego BOTAGOGOS oraz Centrum Tańca WYPAYCH w Kaliszu. W swojej długoletniej karierze tanecznej może pochwalić się osiągnięciami na arenie Ogólnopolskiej jak i Międzynarodowej. Od kilkunastu lat prowadzi zajęcia taneczne z dziećmi, młodzieżą ,nowożeńcami, a także rytmikę z przedszkolakami. Kasia w Klubie zaprasza na Treniingi Personalne, zajęcia Multi Modelling oraz Aqua Aerobik.

Przemysław Świerczak Przemysław Świerczak INSTRUKTOR FITNESS / KULTURYSTYKI / TRENER PERSONALNY

Absolwent AWF w Poznaniu, specjalizacja trenerska. Trener gimnastyki sportowej II klasy. Instruktor: kulturystyki, pływania, narciarstwa i kajakarstwa. Nauczyciel  akademicki z wieloletnim  doświadczeniem zawodowym w  obszarze kultury fizycznej. Przemek zaprasza na zajęcia TRENING CROSS+TRX, MEGA FORMA+TRX, TRENING NARCIARSKO SNOWBOARDOWY(zimą) oraz trening personalny. Nadzoruje ćwiczenia na siłowni, służy radą oraz daje wskazówki dla efektywnego treningu.

Małgorzata Romańczyk Małgorzata Romańczyk INSTRUKTOR JOGI

Joga wplotła się w jej życie łącząc ćwiczenia, ciało i umysł w nowy styl życia. Od kilku lat zdobytą wiedzę podczas kursów i seminariów przekazuje innym, ucząc wszystkich chętnych, którzy chcą poznać ten ciekawy system uzyskania harmonii organizmu. Joga traktuje człowieka jako całość nie dzieląc go na poszczególne elementy, jak: ciało, umysł czy dech. Gosia zaprasza na zajęcia Joga oraz Joga dla początkujących.

Anna Szwarc Anna Szwarc INSTRUKTOR FITNESS / AQUA AEROBIK /INSTRUKTOR TAŃCA / FIZJOTERAPEUTA

.Absolwentka Akademi Wychowania Fizycznego na kierunku Fizjoterapia w Poznaniu. Swoją przygodę ze sportem zaczęła w wieku 7 lat trenując Taniec Towarzyski. Po długich kilkunastu latach ciężkiej pracy, może pochwalić się sukcesami na Turniejach Tańca na arenie Ogólnopolskiej jak i Międzynarodowej. Posiada wysoką klasę taneczną "B" w tańcach latynoamerykańskich  i standardowych. Fizjoterapeutka z wykształcenia i zamiłowania.Od kilkunastu lat prowadzi zajęcia taneczne z dziećmi, grupy mażoretek oraz zajęcia pierwszego tańca z nowożeńcami. W Klubie zaprasza na zajęcia Zdrowy Kręgosłup oraz Aqua Aerobik.

Tomasz Irzykowski Tomasz Irzykowski INSTRUKTOR INDOOR CYCLING

Pasjonat i Zawodnik Kaliskiej Grupy 29R aktywny na polu Maratonów MTB. Swoje doświadczenie oraz wiedzę w głównej mierze zawdzięcza swojej wytrwałości w treningach i startach w Maratonach MTB, których ma na swoim koncie kilkaset. Jako zawodnik ma wiele sukcesów w GOGOLMTB Maraton, włącznie z wygraną w klasyfikacji generalnej tego Maratonu w 2016r. Jego pasją jest rower bez względu w jakiej formie OUTDOOR czy też INDOOR. Na tym jego pasję się nie kończą bo do tego należy dodać, że jest również w pełni Profesjonalnym instruktorem Kitesurfingu. Jeśli chcesz poprawić formę i kondycję to tylko z Tomaszem i jego zajęcia są właśnie dla Ciebie. W Klubie zaprasza na zajęcia INDOOR CYCLING.