Zapraszamy do Szkoły Pływania AQUAPARK KALISZ. Na indywidualne lekcje nauki i doskonalenia pływania zapraszamy dzieci, młodzież oraz osoby dorosłe.  

Każdy adept nauki pływania zgodnie z indywidualnymi preferencjami wybiera sobie instruktora akredytowanego przez AQUAPARK KALISZ. (lista instruktorów znajduje się TUTAJ)

Indywidualna Lekcja Pływania trwa 45 minut i odbywa się w wyznaczonych miejscach na hali basenowej Kaliskiego Parku Wodnego. Nie ma limitu wykupu określonej liczby lekcji z góry, bowiem o regularności tych lekcji decyduje uczestnik. Może on umawiać się na poszczególne lekcje nieregularnie, tzn. w korzystnych dla siebie godzinach. Nie muszą to być stałe godziny, lecz uzgodnione indywidualnie z instruktorem.

Minimalna liczba osób, która może wziąć udział w zajęciach to jeden uczestnik, a maksymalna to trzy osoby w grupie z instruktorem.

W ramach biletu Uczestnik otrzymuje 80 minut pobytu w strefie hali basenowej. W tym czasie zawarte jest: 45 minut - lekcja z instruktorem, 15 minut - rekreacja, dodatkowe 20 minut z przeznaczenie na przebranie i wysuszenie. Po przekroczeniu tego czasu naliczana jest dodatkowa opłata w wysokości 20 gr./min.

 

BILET

LICZBA OSÓB

CENA

Bilet Nauka Pływania 1

1

45 zł

Bilet Nauka Pływania 2

2

60 zł

Bilet Nauka pływania 3

3

90 zł

 

Każdy chętny, pragnący posiąść prawidłowe nawyki pływania proszony jest o zapoznanie się i przestrzeganie REGULAMINU.