Nasze Baseny

Dla amatorów wodnej rozrywki przygotowaliśmy 9 basenów, dostosowanych do rozmaitych potrzeb
i możliwości. Powierzchnia basenów wewnętrznych i zewnętrznych to blisko 2 tysiące metrów kwadratowych.

 

 

 

Wewnątrz największy jest basen rekreacyjny z pełną gamą atrakcji, takich jak: zjeżdżalnie, ławeczki i leżanki wodne, gejzery powietrzne, rwąca rzeka, grota sztucznej fali i wanny z hydromasażem. Wokół części rekreacyjnej znajdują się leżanki dla osób wypoczywających.

 

To miejsce spełni oczekiwania wytrawnych pływaków, jak również amatorów wodnych uciech. Odpowiednią dawkę adrenaliny i moc niezapomnianych wrażeń zapewni sieć zjeżdżalni licząca ponad 360 metrów długości. Wewnątrz czerwona i żółta o długości 128 i 96 metrów, a także 15-metrowa zjeżdżalnia rodzinna. Na zewnątrz pontonowa i rodzinna o długości 96 i 30 metrów.

Dla każdego, kto lubi aktywnie spędzać czas przygotowaliśmy pięciotorowy basen pływacki o długości 25 metrów. Uzupełnieniem hali basenowej jest brodzik dla dzieci, dwa baseny hamowne i basen solankowy.

Baseny wewnętrzne czynne są

od poniedziałku do piątku od 600 do 2200

w niedzielę i w sobotę od 630 do 2200

 

 

Na zewnątrz, podobnie jak wewnątrz, znajduje się basen rekreacyjny, pływacki, brodzik dla dzieci. Spragnieni wrażeń skorzystać mogą ze zjeżdżalni pontonowej i pięciotorowej zjeżdżalni rodzinnej. Nie sposób też przeoczyć fantazyjnych gejzerów powietrznych, rwącej rzeki i groty sztucznej fali. Najmłodszych ucieszy plac zabaw, a amatorów kąpieli słonecznych – trawiasta plaża.

Baseny zewnętrzne czynne są codziennie w godzinach od 1000 do 2000 (CZYNNE W SEZONIE LETNIM)


 


 

ZOBACZ GALERIĘ 

 

Share on Facebook