« Wróć

Zapisz się do Klubu Aktywnego Seniora

Jesteś naszym stałym bywalcem, chcesz aktywnie spędzać czas w wodzie? Koniecznie zapisz się do Klubu Aktywnego Seniora i korzystaj z atrakcyjnych rabatów. Aquapark Kalisz z myślą o osobach młodych duchem, przygotował specjalny Program dla Seniorów.

Promocja

Do 30 czerwca 2018 r. wydłużamy czas do skorzystania z Kart Aktywnego Seniora (basen wewnętrzny)

poniedziałek - piątek w godz. 08:00 - 16:00.

Program Aktywny Senior to propozycja dla osób po 55-tym roku życia. 

Popraw i utrzymaj swoją kondycję fizyczną, skorzystaj z aktywnych form spędzania wolnego czasu, które przygotowaliśmy dla Ciebie.  

Jaka oferta czeka na uczestników programu?
Od poniedziałku do piątku  z kartą aktywnego seniora:

  • bilety indywidualne na baseny wewnętrzne ( w godzinach 8.00 do 14.00 )  i zewnętrzne  ( od godziny 10:00 do 14:00 ) tańsze 20%

Od poniedziałku do piątku z kartą aktywnego seniora:

  • bilety indywidualne na lodowisko tańsze 20%
  • 10% zniżki na zabiegi w Dziale Rehabilitacja

*rabat dotyczy wszystkich zabiegów rehabilitacyjnych i pielęgnacyjnych z oferty Działu Rehabilitacji z wyłączeniem masaży

Jak zostać członkiem klubu „Aktywny Senior”?
Aby zostać klubowiczem  wystarczy przyjść do Aquaparku, od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00 do 14.00 do Działu Marketingu (parter pok. 1.10a). Następnie wypełnić formularz i wpisać się na listę, a potem, w trakcie kolejnej wizyty, odebrać swoją kartę członkowską. Od tej pory jesteście Państwo pełnoprawnymi członkami klubu Aktywny Senior.  Od 1 lutego 2015 koszt wyrobienia karty wynosi 5 zł.

Przeczytaj Regulamin

Galeria